O NAS
O nas

Wszystko zaczęło się od Luny (Janet z Niedźwiedziej Gawry), którą kupiliśmy w 2003 roku.

 

Szperając w internecie, natrafiliśmy na forum poświęcone labradorom. Poznaliśmy ludzi zakręconych podobnie jak my na punkcie tej rasy. W maju  2005 roku pojechaliśmy na nasze pierwsze LABOWISKO - spotkanie właścicieli wraz z ich psami. Kilka miesięcy później zarejestrowaliśmy naszą hodowlę w ZKwP (FCI) z przydomkiem KREUZBURG.

 

W 2016 i 2017 roku otrzymaliśmy tytuł Najlepszej Hodowli Opolszczyzny.

 

W 2016 nasza Blue została najlepszym psem grupy VIII i trzecim Najpiękniejszym Psem Opolszczyzny.

 

Rok 2017 to rok Pyro. W 2017 roku Pyro otrzymał tytuły:

Najpiękniejszy Szczeniak Opolszczyzny

Najpiękniejszy Junior Opolszczyzny

Najpiękniejszy Pies Grupy VIII

Najpiękniejszy Pies Opolszczyzny

Najlepszy Labrador w Polskim Top Dog

Najlepszy Labrador w Open Slovakia Dog Cup

 

W 2018 roku Pyro został po raz drugi: Napiękniejszym Psem Opolszczyzny oraz Najlepszym Labradorem w Polskim Top Dog. My otrzymaliśmy tytuł Najaktywniejszego Wystawcy Opolszczyzny.

 

W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni "Plastrem Miodu" - Nagrodą Starosty Kluczborskiego w kategorii: Promocja Powiatu oraz "Kluczborską Basztą 2019" - Nagrodą Burmistrza Miasta Kluczborka przyznawaną za wybitne osiągnięcia w promocji Miasta i Gminy Kluczbork oraz w dziedzinie biznesu.

 

Pyro po raz drugi został Najlepszym Labradorem w Open Slovakia Dog Cup 2019 i po raz trzeci został Najpiękniejszym Psem Opolszczyzny 2019 Roku.

 

Nasze życie całkowicie zostało związane z labradorami. Psiaki mieszkają z nami, bo po co mieć psa, jeżeli nie można z nim przebywać na co dzień. 

 

 

 

 

Jesteśmy małą hodowlą domową z dużymi aspiracjami, dlatego każde skojarzenie jest zaplanowane i przemyślane. Staramy się, aby szczeniaczki, które u nas przychodzą na świat, były jak najlepiej przygotowane do zamieszkania w nowych domach. Dlatego maluchy od urodzenia uczestniczą w naszym codziennym życiu. Zależy nam również na utrzymaniu kontaktu z nowymi właścicielami piesków.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.